Goed 81/100 WebshopChecker

skinandcare.nl

SkinandCare.nl is specialist in professionele en exclusieve skincare en haircare, met merken als ZO Skin Health, Epicutis, Hydrinity, iS Clinical, Colorescience, Oribe en RevitaLash

Kort oordeel

De bekende signalen zijn overwegend positief.

Praktisch Verzendkosten € 5,95 · gratis vanaf € 50,00 Retourkosten Voor rekening van de klant

Laatst gecontroleerd op 14 september 2026. De score is een momentopname, geen garantie.

WebshopChecker

Deel deze webshopcheck

Help iemand om skinandcare.nl zelf te controleren.

WhatsAppStuur de check direct door

Controles

Bekijk de belangrijkste signalen uit onze scan van skinandcare.nl. Open een resultaat voor uitleg, tips en broninformatie.

Domeinleeftijd ?

Domein 7 jaar en 12 dagen oudPositief

Het domein is geregistreerd op 10-09-2019. Een oudere domeinnaam kan erop wijzen dat de webwinkel al langer actief is, maar blijft altijd een indicatie.

Tip

Controleer via web.archive.org hoe lang de webwinkel al bestaat.

Verdachte kenmerken (AI) ?

AI risicoscore: 0/100AIPositief

Onze AI scan controleert een webwinkel aan de hand van overeenkomsten met bekende dropshippers of scammers. Een hogere score betekend een hogere waarschijnlijkheid dat er wat mis is. Het kan voorkomen dat een betrouwbare website als verdacht wordt aangemerkt.

0 riskScore
Meldingen ?

Geen meldingen gevondenPositief

Wij hebben geen meldingen gevonden in de door ons gescande bronnen.

Tip

Google altijd ook nog op de naam van de webwinkel om de betrouwbaarheid te controleren.

Keurmerk ?

Geen keurmerk gevondenAandacht

We konden geen keurmerk vinden voor deze webwinkel in de door ons gecontroleerde bronnen.

Tip

Klik altijd op een keurmerk om te controleren of de webwinkel echt in de ledenlijst staat.

Reviews ?

Beoordeeld met een 6.4 door 2 reviewsAandacht

skinandcare.nl heeft een relatief lage score van een 6.4 over 2 reviews, we raden je aan de reviews goed te controleren. De reviews zijn verzameld via de volgende platformen:

Tip

Lage reviewscore, bekijk de reviews goed.

Geschillencommissie ?

Webwinkel niet aangesloten bij een geschillencommissieAandacht

Dit maakt het lastiger om je recht te behalen wanneer er een geschil ontstaat.

Tip

Let extra goed op wanneer je koopt bij een webwinkel zonder geschillencommissie.

Hosting en software ?

Webwinkel beschermd door CloudflareOnbekend

Webwinkel skinandcare.nl maakt gebruik van Cloudflare, hierdoor kunnen we niet bepalen waar de webwinkel gehost wordt. Veel websites maken gebruik van Cloudflare om de beveiliging van de website te verbeteren.

Tip

Controleer of er duidelijke KVK en adresgegevens vindbaar zijn.

Contactgegevens ?

De volgende gegevens zijn gevonden:Positief

Skinandcare
Dr Goossensstraat 1C
6325BV Berg en Terblijt
Nederland
Telefoon: +31615545533

Contactgegevens aangevuld door eigenaar.

Tip

Google de adresgegevens en het KVK nummer en controleer of je geen gekke dingen ziet.

Over skinandcare.nl

SkinandCare.nl is een Nederlandse webshop gespecialiseerd in professionele en exclusieve skincare en haircare. Vanuit onze eigen salon Splash in Berg en Terblijt werken we dagelijks met hoogwaardige merken en adviseren we klanten over producten die passen bij hun huid, haar en wensen. Wij zijn dealer van onder andere ZO Skin Health, Epicutis, Hydrinity, iS Clinical, Colorescience, Oribe en RevitaLash. Door onze praktijkervaring kunnen we niet alleen producten aanbieden, maar ook inhoudelijk adviseren over het gebruik en de combinatie ervan. We selecteren onze merken bewust op kwaliteit en werken uitsluitend met originele producten via officiële distributiekanalen. Persoonlijke service, snelle verzending en deskundig productadvies staan bij ons centraal

Dit profiel wordt opgebouwd met informatie uit onze scans en de beschikbare databronnen.

Bezoek deze webwinkel
Screenshot van skinandcare.nl

Over Lucinda Beckers

SkinandCare.nl is ontstaan vanuit onze jarenlange ervaring in de beautybranche en onze eigen salon Splash in Berg en Terblijt. We selecteren bewust professionele skincare- en haircaremerken waar we zelf mee werken en waarover we klanten goed kunnen adviseren. Naast online verkoop vinden we persoonlijk advies en betrouwbare service belangrijk

Shopinformatie

Winkelen bij skinandcare.nl

Gratis vanaf € 50,00 30 dagen retour Retourkosten voor klant Achteraf betalen
ID iDEAL Betaalmethode CR Creditcard Betaalmethode PA PayPal Betaalmethode KL Klarna Achteraf betalen BA Bancontact Betaalmethode
Verzendkosten Gratis vanaf € 50,00 Daaronder € 5,95
Verzendopties 2 opties bekend
PostNL PostNL DPD DPD
Retourperiode 30 dagen retour
Retourkosten Retourkosten voor klant

Retourneren is mogelijk binnen de geldende retourtermijn. Vanwege hygiëne kunnen geopende of gebruikte cosmetische producten niet worden geretourneerd. Bekijk voor alle voorwaarden ons actuele retourbeleid op SkinandCare.nl

Veelgestelde vragen

Hoe betrouwbaar is skinandcare.nl?

Op basis van de bekende gegevens scoort skinandcare.nl 81 van 100 en krijgt de webwinkel de waardering goed. Zie dit als een sterke indicatie, niet als garantie.

Is skinandcare.nl een oud domein?

Domein 7 jaar en 12 dagen oud. Dat is een positief signaal: oudere domeinen worden gemiddeld minder vaak gebruikt voor tijdelijke oplichting. Kijk voor extra zekerheid op web.archive.org of de websitehistorie past bij deze webwinkel.

Hoe beoordelen klanten skinandcare.nl?

De gemiddelde beoordeling van skinandcare.nl is een 6,4, berekend over 2 reviews. De reviewinformatie komt van Trustpilot, maar controleer ook zelf of de reviews betrouwbaar en recent zijn.

Heeft skinandcare.nl een keurmerk?

Voor skinandcare.nl hebben we geen bekend keurmerk gevonden. Dat maakt een webwinkel niet automatisch onbetrouwbaar, maar je mist wel extra zekerheden zoals controle op regels en soms hulp bij geschillen.

Zijn er meldingen over skinandcare.nl gevonden?

Voor skinandcare.nl staan momenteel geen meldingen in onze database. Dat is gunstig, maar controleer bij twijfel altijd nog reviews en contactgegevens.

Heeft skinandcare.nl geschilbemiddeling?

Voor skinandcare.nl is geen geschillencommissie bekend in onze database. Let daarom extra op keurmerken, voorwaarden en contactgegevens voordat je koopt.

Welke contactgegevens zijn bekend van skinandcare.nl?

Voor skinandcare.nl hebben we deze contactinformatie gevonden: Skinandcare, Dr Goossensstraat 1C, 6325BV Berg en Terblijt. Controleer bij twijfel of deze gegevens ook op de website en bij de KvK terugkomen.

Community Talk

Deel je eigen bevindingen. Het gaat hier niet om traditionele reviews.

Nog geen goedgekeurde bijdragen Geen community meldingen zichtbaar

Nieuwe bijdragen worden pas getoond nadat ze zijn goedgekeurd.

Jouw bevindingen

Help andere bezoekers door hen te waarschuwen of informatie te delen die relevant is voor je aankoop.