Dit domein staat op onze interne blacklist en wordt als onbetrouwbaar beschouwd.
keyeclick.com
keyeclick.com
Er zijn duidelijke risicosignalen. Wees extra voorzichtig.
Controles
Bekijk de belangrijkste signalen uit onze scan van keyeclick.com. Open een resultaat voor uitleg, tips en broninformatie.
Domeinleeftijd
?
Domein 1 jaar, 5 maanden en 28 dagen oudAandacht
Domein 1 jaar, 5 maanden en 28 dagen oudAandacht
Het domein is geregistreerd op 13-03-2025. Een oudere domeinnaam kan erop wijzen dat de webwinkel al langer actief is, maar blijft altijd een indicatie.
Controleer via web.archive.org hoe lang de webwinkel al bestaat.
Verdachte kenmerken (AI)
?
AI risicoscore: 100/100AIAandacht
AI risicoscore: 100/100AIAandacht
Onze AI scan controleert een webwinkel aan de hand van overeenkomsten met bekende dropshippers of scammers. Een hogere score betekend een hogere waarschijnlijkheid dat er wat mis is. Het kan voorkomen dat een betrouwbare website als verdacht wordt aangemerkt.
Meldingen
?
BlacklistAandacht
BlacklistAandacht
Er zijn externe meldingen opgeslagen voor deze webwinkel.
Google altijd ook nog op de naam van de webwinkel om de betrouwbaarheid te controleren.
Keurmerk
?
Geen keurmerk gevondenAandacht
Geen keurmerk gevondenAandacht
We konden geen keurmerk vinden voor deze webwinkel in de door ons gecontroleerde bronnen.
Klik altijd op een keurmerk om te controleren of de webwinkel echt in de ledenlijst staat.
Reviews
?
Geen reviews gevonden voor keyeclick.comOnbekend
Geen reviews gevonden voor keyeclick.comOnbekend
We konden geen reviews vinden voor dit domein bij de door ons gescande bronnen. Probeer zelf reviews en kijk ook hoe oud en betrouwbaar deze reviews zijn. Alleen maar recente reviews kan bijvoorbeeld duiden op een nieuwe webwinkel.
Zoek zelf naar onafhankelijke reviews via Google, wie weet hebben wij niet alles gevonden.
Geschillencommissie
?
Webwinkel niet aangesloten bij een geschillencommissieAandacht
Webwinkel niet aangesloten bij een geschillencommissieAandacht
Dit maakt het lastiger om je recht te behalen wanneer er een geschil ontstaat.
Let extra goed op wanneer je koopt bij een webwinkel zonder geschillencommissie.
Hosting en software
?
Webwinkel beschermd door CloudflareOnbekend
Webwinkel beschermd door CloudflareOnbekend
Webwinkel keyeclick.com maakt gebruik van Cloudflare, hierdoor kunnen we niet bepalen waar de webwinkel gehost wordt. Veel websites maken gebruik van Cloudflare om de beveiliging van de website te verbeteren.
Controleer of er duidelijke KVK en adresgegevens vindbaar zijn.
Contactgegevens
?
De volgende gegevens zijn gevonden:Positief
De volgende gegevens zijn gevonden:Positief
Google de adresgegevens en het KVK nummer en controleer of je geen gekke dingen ziet.
Over dit profiel
De getoonde informatie wordt automatisch gegenereerd door onze software. Lees meer over reviews controleren, meldingen van externe bronnen, webwinkel keurmerken en de AI-risicoscore.
Over keyeclick.com
keyeclick.com
Dit profiel wordt opgebouwd met informatie uit onze scans en de beschikbare databronnen.
Veelgestelde vragen
Is keyeclick.com betrouwbaar?
Voor keyeclick.com zijn meldingen gevonden. De totale waardering is pas op, maar juist door de meldingen is het verstandig om extra onderzoek te doen voordat je bestelt.
Is keyeclick.com een nieuw domein?
Domein 1 jaar, 5 maanden en 28 dagen oud. Let bij nieuwe domeinen extra goed op, omdat ze vaker voorkomen bij dropshipping, tijdelijke webshops of oplichting. Controleer daarom reviews, contactgegevens, keurmerken en meldingen extra zorgvuldig.
Zijn er reviews bekend van keyeclick.com?
We hebben geen reviews gevonden voor keyeclick.com bij de door ons gescande bronnen. Zoek daarom zelf ook naar onafhankelijke reviews via Google en let op hoe oud en betrouwbaar die reviews zijn.
Heeft keyeclick.com een keurmerk?
Voor keyeclick.com hebben we geen bekend keurmerk gevonden. Dat maakt een webwinkel niet automatisch onbetrouwbaar, maar je mist wel extra zekerheden zoals controle op regels en soms hulp bij geschillen.
Zijn er meldingen bekend over keyeclick.com?
Ja, voor keyeclick.com zijn 1 externe melding(en) opgeslagen. De meldingen komen onder andere van Blacklist. Lees deze waarschuwingen goed voordat je een bestelling plaatst.
Is keyeclick.com aangesloten bij een geschillencommissie?
We hebben geen aansluiting bij een geschillencommissie gevonden voor keyeclick.com. Dat betekent dat het lastiger kan zijn om je recht te halen wanneer er een geschil ontstaat.
Wat zijn de bedrijfsgegevens van keyeclick.com?
De bekende bedrijfsgegevens van keyeclick.com zijn: Keyeclick. Vergelijk deze gegevens altijd met de informatie op de webwinkel zelf.
Community Talk
Deel je eigen bevindingen. Het gaat hier niet om traditionele reviews.
Nieuwe bijdragen worden pas getoond nadat ze zijn goedgekeurd.
Is dit jouw webshop?
Claim je profiel gratis en houd zelf de regie over je online reputatie.
keyeclick.com
keyeclick.com
Beheer je info
Houd belangrijke shopinformatie actueel.
Zichtbaar voor AI
Maak je webshop duidelijker voor AI-systemen.
Widgets & inzicht
Toon vertrouwen en volg je prestaties.
Bewaak je reputatie
Zie hoe jouw webshop online bekendstaat.