Uitstekend 88/100 WebshopChecker

bhzmilitaria.com

BHZ Militaria — Welkom bij BHZ Militaria - verkoop en aankoop militaria uit WO2

Kort oordeel

De bekende signalen zijn overwegend positief.

Laatst gecontroleerd op 7 oktober 2026. De score is een momentopname, geen garantie.

WebshopChecker

Deel deze webshopcheck

Help iemand om bhzmilitaria.com zelf te controleren.

WhatsAppStuur de check direct door

Controles

Bekijk de belangrijkste signalen uit onze scan van bhzmilitaria.com. Open een resultaat voor uitleg, tips en broninformatie.

Domeinleeftijd ?

Domein 8 jaar, 11 maanden en 13 dagen oudPositief

Het domein is geregistreerd op 10-11-2017. Een oudere domeinnaam kan erop wijzen dat de webwinkel al langer actief is, maar blijft altijd een indicatie.

Tip

Controleer via web.archive.org hoe lang de webwinkel al bestaat.

Verdachte kenmerken (AI) ?

AI risicoscore: 0/100AIPositief

Onze AI scan controleert een webwinkel aan de hand van overeenkomsten met bekende dropshippers of scammers. Een hogere score betekend een hogere waarschijnlijkheid dat er wat mis is. Het kan voorkomen dat een betrouwbare website als verdacht wordt aangemerkt.

0 riskScore
Meldingen ?

Geen meldingen gevondenPositief

Wij hebben geen meldingen gevonden in de door ons gescande bronnen.

Tip

Google altijd ook nog op de naam van de webwinkel om de betrouwbaarheid te controleren.

Keurmerk ?

Geen keurmerk gevondenAandacht

We konden geen keurmerk vinden voor deze webwinkel in de door ons gecontroleerde bronnen.

Tip

Klik altijd op een keurmerk om te controleren of de webwinkel echt in de ledenlijst staat.

Reviews ?

Geen reviews gevonden voor bhzmilitaria.comOnbekend

We konden geen reviews vinden voor dit domein bij de door ons gescande bronnen. Probeer zelf reviews en kijk ook hoe oud en betrouwbaar deze reviews zijn. Alleen maar recente reviews kan bijvoorbeeld duiden op een nieuwe webwinkel.

Tip

Zoek zelf naar onafhankelijke reviews via Google, wie weet hebben wij niet alles gevonden.

Geschillencommissie ?

Webwinkel niet aangesloten bij een geschillencommissieAandacht

Dit maakt het lastiger om je recht te behalen wanneer er een geschil ontstaat.

Tip

Let extra goed op wanneer je koopt bij een webwinkel zonder geschillencommissie.

Hosting en software ?

Hostinglocatie: Verenigd KoninkrijkAandacht

Volgens de meest recente scan vonden we de volgende technische informatie:

  • Hostinglocatie: Verenigd Koninkrijk
  • Hostingprovider: Datacamp Limited
  • Webwinkelsoftware: Wordpress
Tip

Controleer of er duidelijke KVK en adresgegevens vindbaar zijn.

Contactgegevens ?

Contactgegevens zijn onvolledigAandacht

BHZ Militaria
Parksingel 26
8256 GA
Nederland
KVK: 39071947
Telefoon: +31641464949

Contactgegevens aangevuld door eigenaar.

Tip

Google de adresgegevens en het KVK nummer en controleer of je geen gekke dingen ziet.

Over bhzmilitaria.com

BHZ Militaria verkoopt uitsluitend originele oorlogspullen uit de eerste en tweede wereldoorlog. Wij kopen ook spullen aan.

Dit profiel wordt opgebouwd met informatie uit onze scans en de beschikbare databronnen.

Bezoek deze webwinkel
Screenshot van bhzmilitaria.com

Veelgestelde vragen

Is bhzmilitaria.com betrouwbaar?

bhzmilitaria.com krijgt op WebshopChecker de waardering uitstekend. Dat is een positief signaal, maar blijf ook zelf letten op reviews, keurmerken, contactgegevens en recente meldingen.

Hoe lang bestaat bhzmilitaria.com al?

Domein 8 jaar, 11 maanden en 13 dagen oud. Een ouder domein maakt het risico meestal kleiner, omdat malafide webshops vaak kort bestaan. Controleer via web.archive.org wel of de domeinnaam altijd al voor dezelfde webwinkel werd gebruikt.

Zijn er reviews bekend van bhzmilitaria.com?

We hebben geen reviews gevonden voor bhzmilitaria.com bij de door ons gescande bronnen. Zoek daarom zelf ook naar onafhankelijke reviews via Google en let op hoe oud en betrouwbaar die reviews zijn.

Is bhzmilitaria.com lid van een keurmerkorganisatie?

Volgens onze database is bhzmilitaria.com niet gekoppeld aan een bekend keurmerk. Controleer daarom extra goed reviews, contactgegevens en eventuele meldingen voordat je bestelt.

Zijn er waarschuwingen bekend voor bhzmilitaria.com?

We hebben geen externe meldingen gevonden voor bhzmilitaria.com in de door ons gescande bronnen. Blijf wel zelf alert en zoek eventueel ook op de naam van de webwinkel.

Is bhzmilitaria.com aangesloten bij een geschillencommissie?

We hebben geen aansluiting bij een geschillencommissie gevonden voor bhzmilitaria.com. Dat betekent dat het lastiger kan zijn om je recht te halen wanneer er een geschil ontstaat.

Wat zijn de bedrijfsgegevens van bhzmilitaria.com?

De bekende bedrijfsgegevens van bhzmilitaria.com zijn: BHZ Militaria, Parksingel 26, 8256 GA, KvK 39071947. Vergelijk deze gegevens altijd met de informatie op de webwinkel zelf.

Community Talk

Deel je eigen bevindingen. Het gaat hier niet om traditionele reviews.

Nog geen goedgekeurde bijdragen Geen community meldingen zichtbaar

Nieuwe bijdragen worden pas getoond nadat ze zijn goedgekeurd.

Jouw bevindingen

Help andere bezoekers door hen te waarschuwen of informatie te delen die relevant is voor je aankoop.