Goed 80/100 WebshopChecker

24pharma.nl

Online drogist voor Nederland | Betrouwbaar & veilig

Kort oordeel

De meeste bekende signalen zijn positief, met een aandachtspunt.

Laatst gecontroleerd op 5 oktober 2026. De score is een momentopname, geen garantie.

WebshopChecker

Deel deze webshopcheck

Help iemand om 24pharma.nl zelf te controleren.

WhatsAppStuur de check direct door

Controles

Bekijk de belangrijkste signalen uit onze scan van 24pharma.nl. Open een resultaat voor uitleg, tips en broninformatie.

Domeinleeftijd ?

Domein 14 jaar, 9 maanden en 11 dagen oudPositief

Het domein is geregistreerd op 14-01-2012. Een oudere domeinnaam kan erop wijzen dat de webwinkel al langer actief is, maar blijft altijd een indicatie.

Tip

Controleer via web.archive.org hoe lang de webwinkel al bestaat.

Verdachte kenmerken (AI) ?

AI risicoscore: 0/100AIPositief

Onze AI scan controleert een webwinkel aan de hand van overeenkomsten met bekende dropshippers of scammers. Een hogere score betekend een hogere waarschijnlijkheid dat er wat mis is. Het kan voorkomen dat een betrouwbare website als verdacht wordt aangemerkt.

0 riskScore
Meldingen ?

Geen meldingen gevondenPositief

Wij hebben geen meldingen gevonden in de door ons gescande bronnen.

Tip

Google altijd ook nog op de naam van de webwinkel om de betrouwbaarheid te controleren.

Keurmerk ?

Geen keurmerk gevondenAandacht

We konden geen keurmerk vinden voor deze webwinkel in de door ons gecontroleerde bronnen.

Tip

Klik altijd op een keurmerk om te controleren of de webwinkel echt in de ledenlijst staat.

Reviews ?

Beoordeeld met een 8.2 door 519 reviewsPositief

24pharma.nl heeft een goed gemiddelde van een 8.2 over 519 reviews, dit duidt op overwegende positieve klanten. De reviews zijn verzameld via de volgende platformen:

Tip

Lees de reviews om te kijken wat klanten over de webwinkel zeggen.

Geschillencommissie ?

Webwinkel niet aangesloten bij een geschillencommissieAandacht

Dit maakt het lastiger om je recht te behalen wanneer er een geschil ontstaat.

Tip

Let extra goed op wanneer je koopt bij een webwinkel zonder geschillencommissie.

Hosting en software ?

Webwinkel beschermd door CloudflareOnbekend

Webwinkel 24pharma.nl maakt gebruik van Cloudflare, hierdoor kunnen we niet bepalen waar de webwinkel gehost wordt. Veel websites maken gebruik van Cloudflare om de beveiliging van de website te verbeteren.

Tip

Controleer of er duidelijke KVK en adresgegevens vindbaar zijn.

Contactgegevens ?

De volgende gegevens zijn gevonden:Positief

24pharma
W. Van Doornyckstraat 46
9120 Beveren-Waas
Nederland
KVK: 60476311
Telefoon: +3190

Contactgegevens aangevuld door eigenaar.

Tip

Google de adresgegevens en het KVK nummer en controleer of je geen gekke dingen ziet.

Over 24pharma.nl

Bestel je geneesmiddelen en verzorgingsproducten veilig bij online drogist 24pharma. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis! Gratis verzending vanaf €59.

Dit profiel wordt opgebouwd met informatie uit onze scans en de beschikbare databronnen.

Bezoek deze webwinkel
Screenshot van 24pharma.nl
Shopinformatie

Winkelen bij 24pharma.nl

Verzendopties 2 opties bekend
PostNL PostNL Mondial Relay Mondial Relay

Veelgestelde vragen

Hoe betrouwbaar is 24pharma.nl?

Op basis van de bekende gegevens scoort 24pharma.nl 80 van 100 en krijgt de webwinkel de waardering goed. Zie dit als een sterke indicatie, niet als garantie.

Is 24pharma.nl een oud domein?

Domein 14 jaar, 9 maanden en 11 dagen oud. Dat is een positief signaal: oudere domeinen worden gemiddeld minder vaak gebruikt voor tijdelijke oplichting. Kijk voor extra zekerheid op web.archive.org of de websitehistorie past bij deze webwinkel.

Hoe beoordelen klanten 24pharma.nl?

De gemiddelde beoordeling van 24pharma.nl is een 8,2, berekend over 519 reviews. De reviewinformatie komt van Trustpilot, maar controleer ook zelf of de reviews betrouwbaar en recent zijn.

Is 24pharma.nl lid van een keurmerkorganisatie?

Volgens onze database is 24pharma.nl niet gekoppeld aan een bekend keurmerk. Controleer daarom extra goed reviews, contactgegevens en eventuele meldingen voordat je bestelt.

Zijn er meldingen over 24pharma.nl gevonden?

Voor 24pharma.nl staan momenteel geen meldingen in onze database. Dat is gunstig, maar controleer bij twijfel altijd nog reviews en contactgegevens.

Heeft 24pharma.nl geschilbemiddeling?

Voor 24pharma.nl is geen geschillencommissie bekend in onze database. Let daarom extra op keurmerken, voorwaarden en contactgegevens voordat je koopt.

Welke contactgegevens zijn bekend van 24pharma.nl?

Voor 24pharma.nl hebben we deze contactinformatie gevonden: 24pharma, W. Van Doornyckstraat 46, 9120 Beveren-Waas, KvK 60476311. Controleer bij twijfel of deze gegevens ook op de website en bij de KvK terugkomen.

Community Talk

Deel je eigen bevindingen. Het gaat hier niet om traditionele reviews.

Nog geen goedgekeurde bijdragen Geen community meldingen zichtbaar

Nieuwe bijdragen worden pas getoond nadat ze zijn goedgekeurd.

Jouw bevindingen

Help andere bezoekers door hen te waarschuwen of informatie te delen die relevant is voor je aankoop.